WEB TASARIM

Günümüzde en az bir web sitesi olmayan işletme hemen hemen kalmamıştır, web siteniz sunduğunuz ürünü yada hizmeti yansıtmalı ve doğru anlatmalıdır.

Sürekli dinamik bir yapı içerisinde olan internet sistemi gelişmekte ve değişmektedir, bu değişime ayak uydurmak için zaman ve emek harcamak gerekmektedir var olan web sitenizin sürekli güncel kalması hem müşterilerinizin gözünde vizyonunuzu arttırır hemde arama motorlarında sıralamanızı yükseltmenize etki eder.

ALAN ADI

Alan Adı yani Domain, İnternet dünyasındaki yerinizi almanız için belirlenecek isimdir. Alınan veya tescil edilen bu isimler sadece size özgü olacaktır.

Tescil edilen süre boyunca, sadece almış olan kişinin kontrolünde olabilir. Bu yüzden isimlerinizi çok geç kalmadan tescil ettirmelisiniz. Bunu yapabilmek için öncelikle aklınızda bulunan isimin daha önceden alınıp alınmadığını kontrol etmelisiniz. Bu kontrol işlemini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

WEB ALANI

Web Alanı, bilinen adıyla Hosting, daha önceden tescil etmiş olduğunuz bir ismin yayınını yapmanızı sağlar. Alınacak olan web alanının, ziyaretçi giriş sayısı, yapılacak olan kategori ve de kullanılacak olan işletim sistemi büyük önem taşır. Bu önem taşıyan özelliklerden birkaçı, Alanın Büyüklüğü, Tafik Yoğunluğu ve de Kodlama türüdür.

Şirket durumunuza göre kullanmak istediğiniz Web Alanı paketlerimiz MPlus Hosting sayfamızda mevcut olup, sayfamızdan da satın alımını sağlayabilirsiniz.

REKLAM DANIŞMANLIĞI

Bölgemizde bulunan billboard ve panoların reklam danışmanlığı

Devamı >>

GRAFİK TASARIM

Logo Tasarım, Broşür Tasarım, Kartvizit Tasarım, Dergi Tasarım

Devamı >>

İNTERAKTİF TANITIM

İnteraktif Cd, DVD, Tanıtım CD'si, Katalog CD'si, Mevcut Proje Yapılandırması.

Devamı >>

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Soruların bir kısmını ve cevaplarını buradan görebilirsiniz.

Domainimi MPlus'tan satın alabilir miyim?

Evet alabilirsiniz! Alan Adı Linkimizden tercih ettiğiniz ismi sorgulatabilir ve satın alabilirsiniz.

DNS Yönlendirmesi nedir?

Bir domaine bağlı web sitesinin dünya üzerinde hangi sunucuda tutulduğunu gösteren kayda DNS kaydı denir. Böylece herhangi bir ziyaretçi sitenizin adresini yazdığında, kendi servis sağlayıcısı DNS kayıtlarına bakarak sitenizin bulunduğu sunucunun adresini yani DNS kaydını verir ve böylece siteniz ulaşılabilir olur.

MPlus DNS adresleri nedir?

DNS Adreslerimiz : ns1.myplusnet.com ve de ns2.myplusnet.com 'dur.

DNS Yönlendirmesi ne kadar sürmektedir?

Sunucu durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bazen anlık olabileceği gibi, Server durumuna göre 24-72 saat kadar da sürebilmektedir.

MPlus Hosting'de hangi panel bulunmaktadır?

Sunucularımız CPanel desteklemektedir.

MPlus Hosting'de Webmail kullanabilir miyim?

Evet kullanabilirsiniz! Hostinginiz aktif olduktan sonra webmail.alanadı.com veya www.alanadı.com/webmail adresleri üzerinden webmaile giriş yapabilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Kişisel ve kurumsal web site tasarımlarında müşterilerimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını belirliyor, onları hedef kitlelerine en doğru şekilde ulaştıracak çözüm önerileri sunarak beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz.

İş yapımı sırasında önem teşkil edecek durumlarda, siz müşterilerimiz ile iletişime geçiyor ve de bu türlü önemli olabilecek durumlarda sizin onayınızı istiyoruz. Yapılmak istenen eklenti sizin onayınız olması durumunda sayfanızda görülmeye başlıyor.

ÇALIŞMA SİSTEMİ

  DİNLİYORUZ
  Sizlerin taleplerini dinleyerek, size en uygun olan tasarı ve işlemi öneriyoruz.

  TASARLIYORUZ
  Tasarımlarımızın her aşamasında fikir alışverişinde bulunarak, en güzel tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

  ÜRETİYORUZ
  Bu aşamadan sonra internet dünyasındaki yerinizi alabilir ve mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

BAZI REFERANSLARIMIZ